To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

Jesteśmy szkołą środowiskową, przyjazną każdemu uczniowi. Kierujemy się zasadą indywidualizacji procesu nauczania dostosowując wymagania do możliwości i zdolności ucznia. Mając na uwadze rozwarstwienie społeczno-ekonomiczne społeczeństwa lokalnego stwarzamy możliwości wyrównywania szans edukacyjnych wszystkim uczniom. Szczególną opieką otaczamy dzieci i młodzież wywodzące się ze środowisk patologicznych, zagrożonych patologią lub będących w szczególnej sytuacji ze względu na zaistniałe zdarzenie losowe.

• Kadra pedagogiczna o wysokich kwalifikacjach
  • Sprawność działania nauczycieli i uczniów w klasie szkolnej
  • Szkolny zestaw programów nauczania gwarantujący dobrą jakość nauczania
  • Podmiotowa wizja rozwoju każdego wychowanka