Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

W tym roku szkolnym obchodzimy 25 lecie naszej szkoły. W związku z tym dnia 19 października 2021 roku odbędą się w szkole uroczystości związane z tą zacną okazją. W tym dniu uczniowie przychodzą do szkoły w stroju galowym. Aby uczcić 25 lecie naszej szkoły RADA RODZICÓW zamówiła okolicznościowe gadżety w formie kubków z wizerunkiem szkoły, które będzie można zakupić za jedyne 15 zł. Zebrana kwota zasili konto Rady Rodziców. Kubki do nabycia już dzisiaj w czasie zebrania z rodzicami u pedagoga.
Harmonogram uroczystości:
Uczniowie przychodzą do szkoły wg planu bez plecaków. Na pierwszej godzinie lekcyjnej odbędzie się lekcja dotycząca patrona szkoły, konkursy, rebusy itp.
O godzinie 9:00 - uroczysta Msza Święta.
Od godziny 10:00 Akademia związana z obchodami 25- lecia szkoły, Dnia Patrona Szkoły oraz Pasowanie Pierwszoklasistów. Więcej informacji uzyskają uczniowie na lekcjach wychowawczych.