Informacje dla rodziców dzieci przedszkolnych i klas I i II.

Oddział przedszkolny grupa 3-4 latków: wychowawca Pani Gabriela Dogoda

1. Rozpoczęcie zajęć o godzinie 7:30 lub 8.30 ( według deklaracji rodziców)
  2. Dzieci należy przyprowadzać nie wcześniej niż o 7.30 i do godz. 9.00 najpóźniej.
  3. Wejście dla uczniów z oddziału przedszkolnego znajduje się od strony korytarza- wejście nr 29
  4. W celu zachowania środków ostrożności prosimy o to, aby rodzice czekali na swoje dzieci przed wejściem na korytarz. Uczniowie będą odbierani przez wyznaczony personel lub wychowawcę klasy.
  5. Każde dziecko przed wejściem do budynku dezynfekuje ręce.
  6. Rodzice/Opiekunowie zobowiązani są do zachowanie dystansu społecznego na terenie szkoły w oczekiwaniu na dzieci w wyznaczonym miejscu przed wyjściem nr 29
  7. Śniadanie o godzinie 09:20 do godziny 9.35 ( dzieci przynoszą z domu, herbata będzie przygotowywana przez pracowników kuchni)
  8. Dla chętnych obiad o godz.12.00 ( cena obiadu 5,50 zł) zapisy telefoniczne nr tel.683831867

Oddział przedszkolny grupa 5-6 latków : wychowawca Pani Anna Sykała

1. Rozpoczęcie zajęć o godzinie 8:30
  3. Wejście dla uczniów z oddziału przedszkolnego znajduje się od strony małego korytarza.
  4. W celu zachowania środków ostrożności prosimy o to, aby rodzice czekali na swoje dzieci na dworze, przed wejściem na korytarz. Uczniowie będą odbierani przez wyznaczony personel lub wychowawcę klasy.
  5. Każde dziecko przed wejściem do budynku dezynfekuje ręce oraz zakłada posiadaną maseczkę na usta i nos.
  6. Rodzice/Opiekunowie zobowiązani są do zachowanie dystansu społecznego na terenie szkoły w oczekiwaniu na dzieci w wyznaczonym miejscu wspólnym przed wyjściem nr 29
  7. Przerwa śniadaniowa o godzinie 9.00 – 9.15 ( dzieci przynoszą z domu, herbata będzie przygotowywana przez pracowników kuchni)
  8. Dla chętnych uczniów obiad o godz.11.20 lub 12.15( cena obiadu 5,50 zł) zapisy telefoniczne nr tel.683831867

Klasa I wychowawca Pani Daria Wróblewska

1. Rozpoczęcie zajęć o godzinie 8:40. Uczniowie przychodzą do szkoły w godz. 8.30- 8.40
  1. Wejście dla uczniów kl. I znajduje się od strony  korytarza dzieci młodszych– drzwi nr 29.
  1. W celu zachowania środków ostrożności prosimy o to, aby rodzice czekali na swoje dzieci przed wejściem na korytarz. Uczniowie będą odbierani przez wyznaczony personel lub wychowawcę klasy.
  2. Każde dziecko przed wejściem do budynku dezynfekuje ręce oraz zakłada maseczkę na usta i nos.
  1. Rodzice/Opiekunowie zobowiązani są do zachowanie dystansu społecznego na terenie szkoły w oczekiwaniu na dzieci w wyznaczonym miejscu wspólnym przed wyjściem nr 29
  1. Przerwa śniadaniowa o godzinie 09:40 do godziny 09: 50 ( dzieci przynoszą z domu, herbata będzie przygotowywana przez pracowników kuchni)
  1. Dla chętnych uczniów obiad o godz.11.20 lub 12.15( cena obiadu 5,50 zł) zapisy telefoniczne nr tel.683831867

Klasa II wychowawca Pani Teresa Banaś

1.    Rozpoczęcie zajęć o godzinie 8:40 ( uczniowie przychodzą do szkoły w godz. 8.30 – 8.40)

2.     Wejście dla uczniów kl. I znajduje się od strony   korytarza dzieci młodszych– drzwi nr 29.

3.    W celu zachowania środków ostrożności prosimy o to aby rodzice czekali na swoje dzieci na d, przed wejściem na korytarz. Uczniowie będą odbierani przez wyznaczony personel lub wychowawcę klasy.

4.    Każde dziecko przed wejściem do budynku dezynfekuje ręce oraz zakłada maseczkę na usta i nos.

5.    Rodzice/Opiekunowie zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego na terenie szkoły w oczekiwaniu na dzieci w wyznaczonym miejscu wspólnym przed drzwiami nr 29

6.     Przerwa śniadaniowa o godzinie : 9:55 do godziny 10.10( dzieci przynoszą z domu, herbata będzie przygotowywana przez pracowników kuchni)

7. Dla chętnych uczniów obiad o godz.11.20 lub 12.15( cena obiadu 5,50 zł) zapisy telefoniczne nr tel.683831867

1.    Rozpoczęcie zajęć o godzinie 8:40

2.    Uczniowie wchodzą do szkoły wejściem głównym i udają się do gabinetu nr 19.

4.    Każde dziecko przed wejściem do budynku dezynfekuje ręce oraz zakłada posiadaną maseczkę na usta i nos.

5.    Po wejściu do klasy i zajęciu miejsca, można zdjąć maseczkę.

6.    Przerwa śniadaniowa o godzinie : 10:15 do godziny 10:25