Drodzy Uczniowie kl.VIII
Za tydzień rozpoczynacie pierwszy w swoim życiu tak poważny egzamin, a więc:
16 czerwca o godz. 9.00 piszecie język polski
17 czerwca o godz. 9.00 piszecie matematykę
18 czerwca o godz. 9.00 piszecie język obcy

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia COVID 19 egzaminy będą przebiegać z zachowaniem reżimu sanitarnego zgodnie z wytycznym Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
Musicie do szkoły każdego dnia stawić sie na godzinę 8.15 ( dojeżdżający mają autobus, który jest pod szkołą też o tej godzinie)
Przed szkołą zakładacie maseczki(przyłbice) oraz rękawiczki. zachowujecie między sobą bezpieczny dystans tj. około 1,5m
wchodząc do szkoły (również pamiętamy o bezpiecznej odległości) -każdy z was będzie miał zmierzoną temperaturę.
Udajecie się na korytarz szkoły, gdzie będzie na was czekał nauczyciel, który sprawdzi obecność. Następnie pod opieką nauczyciela udacie się pod salę egzaminacyjną, gdzie będziecie losowali miejsce przy stoliku i wylosowanym numerkiem będziecie zajmowali swoje miejsca ( ciągle jesteście w maseczkach i rękawiczkach, które będziecie mogli zdjąć dopiero po rozdaniu przez komisję zestawów egzaminacyjnych).Otrzymacie na stoliki paski ze swoim imieniem i nazwiskiem, kodem i PESELEM, oraz naklejki, które będziecie naklejać na zestawy egzaminacyjne. Egzamin powinien rozpocząć się o godz.9.00 każdego dnia.
Na egzamin przychodzimy ubrani w stroje galowe
tj. ciemne spodnie lub spódnica(dziewczyny) oraz białe koszule lub bluzki.
Ze sobą przynosimy tylko długopis (2 szt.) piszący na czarno, a w dniu egzaminu z matematyki dodatkowo linijkę. Każdy we własnym zakresie może przynieść butelkę wody jednak nie większą niż 1 litr. Oczywiście nie ma mowy o żadnych innych przyborach czy rzeczach. Pamiętajcie nie wolno na salę wnosić telefonów ani innych urządzeń teleinformatycznych w tym zegarków z funkcjami medialnymi.
Po zakończonym pisania na polecenie Przewodniczącego komisji , odkładacie na brzeg ławki prace i zakładacie maseczki. Po czym znów na polecenie przewodniczącego będziecie mogli opuścić salę egzaminacyjną zachowując bezpieczny dystans między innymi osobami.

Drugie śniadanie każdy przynosi sobie sam i spożywa przed lub po egzaminie.

Jeśli zdarzyłoby się, że ktoś nie może przybyć na egzamin np. z powodu KWARANTANNY LUB CHOROBY,
RODZIC MUSI POINFORMOWAĆ SZKOŁĘ O TAKIEJ SYTUACJI NAJPÓŹNIEJ W DNIU EGZAMINU.

Pamiętajmy egzamin jest ważny, ale jeszcze ważniejsze jest zdrowie, więc dbajmy o nie jak najlepiej przestrzegając zaleceń GIS.

Do zobaczenia w szkole!