Ze względów bezpieczeństwa i w obawie przed rozprzestrzeniającym się  koronawirusem Komendant Powiatowy Policji w Krośnie Odrzańskim podjął decyzję o rezygnacji z przeprowadzenia turnieju ,,Bezpieczna Zerówka" w tym roku szkolnym . Wychodząc jednak na przeciw oczekiwaniom dzieci i wychowawców  przygotowaliśmy konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 5-6 lat , który odbędzie  się pod hasłem „POLICJANCI W OCZACH DZIECKA" . Tym sposobem nagrody, które zostały już przygotowane dla uczestników turnieju będą przeznaczone dla uczestników konkursu plastycznego, a laureat konkursu zdobędzie nagrodę główną dla swojego  przedszkola. Jestem świadomy tego, że obecnie przedszkola i szkoły są zamknięte i nie wiadomo co będzie dalej. Ale jeżeli wszystko wróci do normy serdecznie zapraszam do udziału w konkursie . Termin dostarczenia sześciu wybranych prac z całego przedszkola to 29 maj 2020 roku więc jeszcze jest trochę czasu na wykonanie prac przez dzieci. Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie .

KARTA ZGŁOSZENIA
Jeżeli jest taka możliwość proszę rozpowszechnić już teraz informacje o konkursie . Dzieci obecnie przebywają z rodzicami w domu więc w tym czasie mogą wspólnie wykorzystać go na wykonanie pracy.
Proszę jednak zwrócić uwagę aby dziecko pracę wykonywało samodzielnie przy intelektualnym wsparciu rodzica .